top of page

Výplne

už od

170 Eur 

Dĺžka Ošetrenia

od 30 minút

Rekonvalescencia

2 dni

Na vylnenie hlbokých   vrások, úpravu  kontúr a dopĺňanie stratených objemov spôsobených vekom úrazom,alebo napríklad  aj  extrakciou zuba , používame:

Kyselinu hyalurónovú  alebo Kalciumhydroxapatatit.

Kyselina hyalúronová je telu  vlastná  látka. 

 Nachádza sa v celom organizme, telo človeka obsahuje asi 15 g. Koža obsahuje asi polovicu celkového množstva, ale v značnom množstve ho možno nájsť aj vo vnútrokĺbovom priestore, v sklovci oka, či v pupočnej šnúre. 

Stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva a napríklad zabraňuje látkam a baktériám prenikať cez tkanivo.

U nás aplikovaná kyselina  hyalurónová  je  rastlinného  pôvodu, preto nehrozia alergické  reakcie.Má schonosť  piť vodu, preto sa požadovaný účinok  prejaví až za 2-4 týždne.Je plne vstrebateľná a dokáže aktivovať  vlasný  kolagén a elastín.

Používa sa na vyplnenie  napr. nosovoustnej  vrásky, brady, kontúr, korekciu  nosa, výplň pier a v ďalších  indikáciach.

Nehrozí  ani  predávkovanie ,pretože  máme  k dispozícii enzým  hyaluronidázu,ktorý vie  nadbytočné  množstvo  kyseliny rozpustiť.Účinok po aplikácii vydrží  priemerne rok,ale to  je  ovplyvnené metabolizmom  klientky, životosprávou ako aj  typom použitej  kyseliny.

 

Kalciumhydroxyapatit  je taktiež telu  vlaastná  látka.

 je to  špeciálny výplňový materiál, ktorý sa v estetickej medicíne využíva na modeláciu líc, nosa, brady, hrany sánky a vyplnenie naso-labiálnych vrások. Ide o materiál, ktorý na rozdiel od kyseliny hyalurónovej neviaže na seba vodu. Aplikuje sa do hlbších vrstiev, kde sa zapracuje do tkaniva a stimuluje tak tvorbu kolagénu. Trvácnosť efektu je približne 2 roky.Výsledok  je  viditeľný ihneď.

vyplne.png
bottom of page