top of page

Injekčná Lipolýza

už od
80 Eur

Dĺžka Ošetrenia

od 30 minút

Rekonvalescencia

2-3 dni

Injekčná lipolýza je metóda určená na odstránenie menších tukových ložísk. Používa sa najmä v oblasti podbradku.

Zákrok

Prípravok sa tenkou ihlou aplikuje priamo do tukového tkaniva v oblasti podbradku. Tuk je následne v tele prirodzenou cestou odbúraný. Na dosiahnutie požadovaného efektu sa odporúčajú dve až štyri ošetrenia v šesť až osemtýždňových intervaloch.

Efekt terapie je významne ovplyvnený zdravým životným štýlom. Zákrok sa vykonáva ambulantne, bez anestézie, po aplikácii nie je nutné nosiť elastickú bielizeň.

Upozornenie: metóda nie je určená na redukciu hmotnosti.

Stav po zákroku: Vedľajšie účinky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v priebehu 48-72 hodín po terapii, sú pocit pálenia, začervenania, svrbenia, hematóm, mierny pocit bolesti svalov danej lokality (podobné svalovici), opuch. Prejavy postupne samovoľne odznievajú po jednom až troch dňoch.

Výsledný efekt: Redukcia tuku v ošetrovanej oblasti.

 

Odporúčanie: Zákrok sa neodporúča aplikovať u gravidných a dojčiacich žien, osôb mladších ako 18 rokov, obéznych osôb s BMI nad 30, pri infekcii kože v oblasti aplikácie a pri známej precitlivenosti na sóju alebo lecitín. Zákrok je kontraindikovaný u osôb s auto imunitnými ochoreniami, reumatologickými ochoreniami, vážnymi ochoreniami pečene a obličiek, s poruchami zrážanlivosti krvi.

bottom of page