top of page

Povrchové ošetrenia

Povrchové ošetrenie pleti je vhodné  v  každom  veku.

Ide o  hydratáciu  rôznymi  metódami:

 

Hydrolift

Kyselina hyaluronová je telu vlastná látka, vyskytujúca sa takmer vo všetkých tkanivách. Procesom starnutia jej  množstvo ubúda, a preto dochádza  k strate pružnosti, ochabovaniu tváre, vysychaniu klbov.

Hydrolift je preto vysoko účinná metóda aplikácie kyseliny hyaluronovej do kože, ktorá sa hneď po zákroku rozžiari, je pružnejšia, vyzerá zdravšie. Efekt sa postupne zlepší, lebo kyselina hyaluronová má schopnosť viazať vodu, čím sa pleť hydratuje.

Microneedling

Hydratácia pleti zmesou kyseliny hyalurónovej a vitamínov  jedinečnou metódou mikroihličkovania, ktorá zabezpečí rovnomerné vpravenie  výživných látok do pokožky.

 

Mesoterapia:

Aplikácia kokteilu kyseliny hyaluronovej a vitamínov  na miesta ktoré chceme vyživiť a zregenerovať. Najčastejšie je to pleť. Veľmi účinná  je táto metóda aj pri liečbe alopécie, vypadávanie vlasov,  kde sa do  roztoku pridávajú  aj prírodné  rastové faktory. A veľmi významný  je účinok aj pri liečbe jaziev , strií a celulitídy.

Táto metóda  sa však musí opakovať   najmenej 4 x, aby sa dostavil účinok.

Drakuloterapia:

Liečba vlastnou  plazmou, ktorú  získame z  vašej  nami  odobratej  krvi. Vaša  plazma  po špeciálnom  ošetrení  je  plná  aktivátorov,  rastových  faktorov, ktoré  pleti  prospievajú. Zákrok  je  bez  rizika alergickej  reakcie

bottom of page