top of page

MUDr.Halina Valašíková

Imuno-Alergologická Ambulancia

Dôležité Informácie

Milí pacienti. Nečakajte na poradie v čakárni. Všetci pacienti, si môžu svoje poradové číslo  vyzdvihnúť z pohodlia domova na  www.ecasenka.sk k  svojmu menu  napíšte účel objednania (kontrola, nový, injekcia, výsledky …) alebo osobne  ráno  v  čakárni.

  • Pacienti budú vybavení podľa poradia.

  • Systém neumožní vrátiť sa ak niekto zmešká svoje číslo.

  • PROSÍME  NOVÝCH  pacientov , a pacientov, ktorý neboli viac ako 2 roky na kontrole, aby kontaktovali sestričku na tel.č. 041/433 2003, alebo vyplnili dotazník nového pacienta na ecasenka.sk

  • Akútne stavy sa vybavia mimo poradia a objednania

  • Pacientov  z  iných  okresov prosíme, aby  pred  objednaním  zavolali  sestričke  041/ 433 2003

 

Noví pacienti a pacienti, ktorí neboli na kontrole dlhšie ako 2 roky potrebujú odporúčanie od OL, zdravotnú dokumentáciu,alebo výpis z dokumentácie, základné odbery a vylúčené  zápaly.

Ak  chcete  zrušiť objednaný  termín  zavolajte  prosím  po 13,00 hod 041/4332003,alebo napíšte krátku správu na ecasenka.sk alebo na alergovalasikova@zoznam.sk

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VÁS

ecasenka-300x125.jpg

Moderná Čakáreň

Pacient si po príchode do čakárne vytlačí poradový lístok. Na lístku má okrem svojho čísla aj krátky jedinečný kód. Môže čakať na mieste, alebo SMS-kou odoslať kód z lístka a odísť.

 

a.)  Ak sa pacient rozhodne čakať v čakárni, vytlačí si poradový lístok a čaká. Kiosk eČasenky zobrazuje práve vybavované číslo.

 

b.)  Ak pacient zistí, že bude musieť čakať dlho, môže využiť službu eČasenky - SMS notifikáciu. Na skrátené číslo 8877 pošle v SMS kód zo svojho poradového lístka. Odchádza z čakárne a môže lepšie využiť čas ( ísť na nákupy, venovať sa práci, atď. ). Včas predtým, ako sa jeho poradové číslo dostane na rad, mu systém eČasenka pošle SMS aby sa vrátil. Pacient príde do čakárne a v krátkom čase bude vybavený.

Zmluvní Partneri

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Kontakt

Palárikova 2659, Čadca 02201

alergovalasikova@zoznam.sk | 041/4332003

bottom of page